1. Zavolejte nám!
  2. Tel.: +420 221 719 611
  3. pharservice@pharservice.cz

Stavbyvedoucí

Náplň práce:

  • realizace stavebních projektů zejména v Praze příp. i jinde po ČR
  • koordinace a řízení prací na stavbě vč. subdodavatelů
  • vedení stavebního deníku
  • jednání s investory a TDI v rámci kontrolních dnů
  • kontrola stavu provedených prací – zodpovědnost za kvalitu
  • kontrola dodržování BOZP a PO na stavbách dle platné legislativy
  • zodpovědnost za plnění termínů dle HMG vč. jeho zpracování
  • komunikace s investorem (objednatelem) na stavbě

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání stavebního směru ( nebo VŠ)
  • znalosti a zkušenosti v oboru pozemních staveb a řízení stavebních zakázek,
  • praxe v oboru min. 2 roky – vhodné i pro absolventa
  • autorizace v oboru pozemní stavby vítána – není podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • časová flexibilita, trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení 50.000,-Kč – 65.000,-Kč
  • mobilní telefon, notebook, multisportkarta, služební automobil, 5 týdnů dovolené
  • možnost karierního růstu
  • příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy a školení

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Auto i pro soukromé účely
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Notebook
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Kontakty

PHAR SERVICE

napište nám, nebo zavolejte

sídlo firmy

PHAR SERVICE, a.s.

  • IČ: 44851057
  • DIČ: CZ44851057
  • Kollárova 644/10a
  • 186 00 Praha 8 – Karlín
  • 110 00 Praha
  • +420 221 719 611

Zapsaná v OR u Městského soudu v Praze, spisová značka B 4763
Bankovní spojení: ČSOB, a. s., č. ú. 102644114/0300
Identifikátor datové schránky: a23fnni